O nás

Spoločnosť ODEZA s.r.o. vznikla v roku 2005 a je zameraná na obchodnú činnosť hlavne v oblasti farieb, maliarskych potrieb, maliarskych prác a prenájme lešenia.

Tím kvalifikovaných a skúsených pracovníkov je pripravení pohotovo reagovať na Váš dopyt. Kladieme dôraz na rýchlosť a kvalitu prevedia prác ale aj na používanie kvalitných materiálov a profesionálnych pracovných nástrojov.

Predajňa

V našej predajni Vám za vynikajúce ceny na počkanie namiešame interiérové farby, exteriérové farby, fasádne omietky, laky a lazúry.

V súčasnej dobe ponúka naša predajňa farby niekoľkých značiek ako Dulux, Caparol, Jub a samozrejme výrobky Belinka, Novochema, Chemolak, Primalex, Het, Chromos Svjetlost, ColorExpert, Kana a pod. Sme odborne školení tím pracovníkov, zaujímame sa o najnovšie trendy, ktoré neustále inovujeme. Sme vybavený niekoľkými miešacími strojmi pomocou, ktorých Vám namiešame farbu podľa Vašich predstáv v niekoľko tisíc odtieňoch farieb.


Otváracie hodiny:

Pondelok – Piatok
8:00 hod – 16:30 hod
Sobota
8:30 hod – 12:00 hod

Adresa predajne:

Cyrilometódska 3
Nové Zámky
E-mail: info@odeza.sk
Tel: +421 905 560 008
Tel: +421 907 402 259

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

    Táto stránka je chránená zákonom reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Google a Zmluvné podmienky.